HSBC Türkiye
HSBC

Gayrimenkul İhalesi

HSBC Bank A.Ş. mülkiyetinde bulunan ihtiyaç fazlası gayrimenkuller elektronik ihalelerle satılacaktır. Satışta olan taşınmazlar ve ihale yöntemi için gayrimenkulsatis@hsbc.com.tr mail atılarak bilgi alınabilir.

Herhangi bir taşınmaza teklif verildiği anda, o taşınmaz için banka tarafından belirlenen ihale süreci işlemeye başlayacaktır. İhale için kalan süre ve o taşınmaza teklif geldiği, internet sayfamızda tüm müşteriler tarafından görülebilecektir. İhale süresi içinde teklif vermek isteyen müşteriler, İhaleye Nasıl Katılırım linkinde açıklanan başvuru koşullarını tamamlayarak ihaleye katılabilirler.

İhale katılımcılarının HSBC Bank ta hesaplarının bulunması zorunludur.

Aksi belirtilmedikçe her taşınmaz için teminat turarı 1.000 TL’ dir.

Satılık Gayrimenkullere ulaşmak için tıklayınız.

 

HSBC tarafından verilen tüm bilgiler, resimler, açıklamalar ve basında, internette yayınlanan her türlü ilanlar (satış listesi, tanıtım metni, gazete ilanı, internet, afiş vb.) taahhüt niteliğinde olmayıp genel bilgi niteliğindedir. Gayrimenkulün mevcut durumu değişmiş olabileceğinden teklif vermeden önce gerekli araştırmaların gayrimenkulün müşterisi tarafından yapılması ve gayrimenkulün görülmesi önerilmektedir. Gayrimenkulün fiili durumu ile HSBC tarafından verilen bilgilerin farklı olması halinde HSBC’nin herhangi bir yükümlülüğü bulunmayacaktır. Teklif sahipleri, gayrimenkulü mevcut durumu ile (hasar, hisse, kiracı, işgal, lojman tahsisi, vefa, şufa hakkı vb. hangi ad altında olursa olsun şahsi ve ayni şerhleri, sit, imar, ruhsat, iskan, konum, alan, tapu v.b. bilgileri ile elektrik, su, doğalgaz, telefon, emlak vergisi, çevre temizlik vergisi, aidat, ruhsat, iskan, altyapı, otopark ve diğer bilimum harçları, borçları, bilimum şerhler, ayıp, eksik vb. durumları ile) görmüş, beğenmiş, gayrimenkul ile ilgili resmi kayıt ile tapu kayıtları dahil her türlü inceleme ve araştırmayı yapmış ve kabul etmiş sayılacaktır. Müşteriler gayrimenkulün kusurlarından veya verilen bilgi ve fotoğraflar ile gayrimenkulün mevcut durumu arasındaki farklılıklardan dolayı gayrimenkulün teslim ve tescilinden kaçınamayacağı gibi, tekliflerini geri çekemez, iptal edemez ve HSBC’den gayrimenkulün kusurlarının giderilmesi için herhangi bir itiraz veya talepte bulunamaz.

İhaleye giriş için aşağıdaki linke bağlanınız. Gayrimenkul satış ihalelerimiz İntengo Bilişim Teknolojileri San ve Tic. A.Ş. Elektronik Gayrimenkul Satış İhale sistemi kullanılarak yapılmaktadır. Sadece teminat yatırmış ve kullanıcı şifresi almış kişiler ihalede teklif verebilirler.Gayrimenkuller ve ihaleler hakkında ayrıntılı bilgi için :

HSBC BANK A.Ş. Genel Müdürlük

 E-Posta : gayrimenkulsatis@hsbc.com.tr
 Adres : HSBC Bank A.Ş. Esentepe Mah. Büyükdere Caddesi No:128 Şişli 34394 İstanbul